Toskánsko a Umbrie

Interdrought2020.com Toskánsko a Umbrie Image
Trávit čas knihou Toskánsko a Umbrie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Toskánsko a Umbrie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cypřiše, olivovníky, vinice a vrcholky kopců poseté domky s majestátními věžemi, půda zářící jantarovou žlutí v zapadajícím slunci: to vše tvoří pozadí renesančních maleb, které můžete spatřit v galeriích celého světa. Tytéž scenérie uvidíte na vlastní oči, vydáte-li se do Toskánska a Umbrie. Navždy se vám do paměti vryje pohled na věže města San Gimignana, střechy sienských staveb s okrovými taškami tyčící se nad svěžími vinicemi Chianti, Orvieto rozkládající se na vrcholku kopce a shlížející na zvlněnou umbrijskou krajinu a samozřejmě skvostná Brunelleschiho kupole – symbol města Florencie. S přírodními, architektonickými i uměleckými poklady Toskánska a Umbrie, stejně jako s pohnutou historií obou regionů vás seznámí náš nový průvodce. Společně s námi nahlédnete do muzeí a galerií, kde jsou k vidění ta nejcennější díla italských renesančních mistrů (da Vinciho, Michelangela, Tiziana…). K lepší orientaci v textu (i terénu) vám pomohou barevné fotografie a mapky. V příloze naleznete praktické informace týkající se místní kuchyně, možností ubytování, dopravy a kulturních akcí a také slovníček užitečných výrazů a frází.

NÁZEV SOUBORU: Toskánsko a Umbrie.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075084392

VELIKOST SOUBORU: 10,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Toskánsko a Umbrie: hříbky a lanýže. tweet; Vrátili jsme se z Toskánska a Umbrie. Nikde jsme nesnědli tolik hříbků a lanýžů. Musím se o naše chutné vzpomínky podělit. Alespoň stručně, obrazově :) Tagliatelle s lanýži a hříbky: trattorie Latte di Luna v Pienze.

Elektronická kniha Toskánsko a Umbrie na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Toskánsko a Umbrie od ostatních uživatelů. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY