Denník odvážneho bojka 11

Interdrought2020.com Denník odvážneho bojka 11 Image
Trávit čas knihou Denník odvážneho bojka 11! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Denník odvážneho bojka 11 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Problémy sa na Grega Heffleyho valia zo všetkých strán. Jeho mama sa bojí, že mu od videohier zmäkne mozog, a nabáda ho, aby odložil ovládač, „popustil uzdu fantázii“ a niečo vytvoril.Akoby to nebolo dosť strašidelné, Halloween je za rohom a Greg musí zahrať na správnu nôtu, aby sa dostal na skvelý žúr.Keď objaví balíček želatínových červíkov, dostane skvelý nápad. Dá mu mama konečne pokoj, keď natočí film... a podarí sa mu navyše získať aj slávu a prachy? Alebo svoje problémy ešte znásobí?

NÁZEV SOUBORU: Denník odvážneho bojka 11.pdf

AUTOR: Jeff Kinney

ISBN: 9788055157863

VELIKOST SOUBORU: 3,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha obsahuje 224 strán. Autor: Jeff Kinney Cena: 8.69€

Denník odvážneho bojka 2 - Jeff Kinney . Grega Heffleyho sa môžeš spýtať takmer čokoľvek, ale v žiadnom prípade od neho nevyzvedaj, čo robil cez letné prázdniny, lebo na to spomína len veľmi nerád. Začína sa nový školský rok a Greg sa zo všetkých síl snaží zabudnúť na posledné tri mesiace, a predovšetkým na ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY