Strážce

Interdrought2020.com Strážce Image
Strážce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Chris Ryan. Přečtěte si s námi knihu Strážce na interdrought2020.com
Kapitán SAS Alex Temple je povolán do naléhavé operace. Někdo vraždí důstojníky MI5 a vše nasvědčuje tomu, že vrahem je muž vycvičený u SAS. Alexovým úkolem je vraha najít a zabít. Na pátrání se podílí důstojnice MI5, krásná, ale nepřístupná Dawn Hardingová. Počet zavražděných se zvyšuje a hon na vraha začíná. Alex brzy zjistí hořkou pravdu: na temném bojišti zpravodajských válek neexistuje dobro a zlo, ale jen vítězové a poražení.

NÁZEV SOUBORU: Strážce.pdf

AUTOR: Chris Ryan

ISBN: 9788020613820

VELIKOST SOUBORU: 4,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Špičkový osobní strážce Frank Farmer se nechá přemluvit, aby přijal místo u populární černošské zpěvačky a herečky Rachel Marronové, která dostala několik výhružných dopisů a jen náhodou unikla atentátu. Přestože hvězda o nového osobního strážce nestojí (manažeři před ní tají nejen výhružné dopisy, ale ...

Stráž přírody. Stráž přírody je zakotvena v zákoně č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny (§ 81, 81a a 81b), a jeho prováděcí vyhlášce č. 395/1992 Sb. (§ 20). V rámci stráže existují dva stupně postavení: zpravodaj, který musí splňovat stejné požadavky kladené zákonem, ale bez pravomocí, a strážce, který je oprávněn k následujícím úkonům:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY