Učebnice jazyka Java

Interdrought2020.com Učebnice jazyka Java Image
Učebnice jazyka Java je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Herout. Přečtěte si s námi knihu Učebnice jazyka Java na interdrought2020.com
Učebnice jazyka Java je knihou, která Vám pomůže překonat první úskalí tohoto programovacího jazyka.Naleznete v ní to, co pro začátky svého programování v Javě potřebujete, ale nečekejte, že je v ní vše – takové množství informací není možné vtěsnat do žádné knížky.Protože problematika programovacího jazyka Java je značně rozsáhlá, jsou v této knize podrobně vysvětleny aspekty jazyka, který se pravděpodobně již nebude výrazně měnit. Programování grafických uživatelských rozhraní bude náplní dalšího dílu.Kniha je založena na výkladu pomocí příkladů, jichž zde naleznete asi 200. Kromě nich se setkáte s množstvím poznámek, dobrých rad a varování, které byly sepsány na základě zkušeností s tímto jazykem. Kromě nich v knize naleznete množství odkazů na vzájemné souvislosti, což by Vám mělo pomoci k vytvoření potřebného nadhledu. Ke knize si můžete dokoupit disketu s téměř čtyřmi sty kompletně odladěnými programy - tj. mnohem více, než kolik jich je uvedeno v samotné knize.

NÁZEV SOUBORU: Učebnice jazyka Java.pdf

AUTOR: Pavel Herout

ISBN: 8072321153

VELIKOST SOUBORU: 7,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Učebnice jazyka Java . Jste na střední a chystáte se na techniku? Nebo začínáte s programováním a zajímá vás Java? Pak je tu pro vás zdarma učebnice tohoto programovacího jazyka. Výukový text je rozdělen do 24 kapitol a je doplněn 100 interaktivními cvičeními v JavaFX.

Text zdaleka nepopisuje všechny rysy jazyka Java. Dokonce ani u témat, která jsou probírána, nejsou informace vyčerpávající. Není to tím, že bych chtěl čtenáři něco zatajit. Spíše jsem se snažil vybrat to podstatné.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY