Za facku

Interdrought2020.com Za facku Image
Hledáte knihu Za facku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Eva Urbaníková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Když Zuzana pozná v knihovně, kde pracuje, spisovatele Matúše, který tam přišel na besedu, je jím okouzlená. Zaujme ji svými originálními názory, tím, jaký vzbuzuje respekt, ale hlavně něhou při jejich sbližování. Matúš se k ní nakonec nastěhuje a Zuzana teprve nyní poznává, že za originální názory považuje Matúš jen ty svoje, že respekt oplácí pohrdáním a něhu vnímá jako projev slabosti. Zuzana zprvu ustupuje, potlačuje své představy a přání, ale když přijde facka, je jí jasné, že takhle to dál nepůjde.

NÁZEV SOUBORU: Za facku.pdf

AUTOR: Eva Urbaníková

ISBN: 9788072467280

VELIKOST SOUBORU: 6,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Za facku, kterou dnes již bývalý strážník Městské policie hl. m. Prahy uštědřil na konci minulého týdne devatenáctileté dívce, nepřišel jen o práci, ale i o společenský kredit. Bývaly časy, kdy byl tento muž všemi adorován. Před necelými třemi lety byl ve zcela jiné pozici. Za záchranu života mladé ženy dostal dokonce medaili I. stupně!

Skvělá knížka z běžného života, přečteno dychtivě za jeden den. To, co popisuje autorka, se bohužel stává poměrně často. Žena se zamiluje do psychopata a manipulátora, odpouští mu jeho chování, dokud nedojde k nějakému bodu zlomu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY