Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život

Interdrought2020.com Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život Image
Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Claire Cook. Přečtěte si s námi knihu Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život na interdrought2020.com
Ak máte pocit, že ste sa v živote zasekli, ak plačete nad kartami, ktoré vám rozdal osud, a ukazujete prstom na každého okrem seba, potom je táto kniha práve pre vás. Nielenže prestanete pociťovať osamelosť, hoc ste obklopení ľuďmi, ale nájdete motiváciu, ktorú potrebujete na to, aby ste si začali postupne budovať lepší život.Tak na čo ešte čakáte? Užite si to! V knihe nájdete 101 skutočných príbehov o tom, ako sa prestať vyhovárať a konečne uskutočniť zmenu, ako sa pritom riadiť srdcom, nezabúdať na tých, ktorých milujeme najviac, dať konečne svoje zdravie a kondíciu na prvé miesto, rozumne riskovať, nájsť nový zmysel svojho života, prekonať nepriazeň osudu a zmeniť svoj postoj.

NÁZEV SOUBORU: Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život.pdf

AUTOR: Claire Cook

ISBN: 9788081092800

VELIKOST SOUBORU: 4,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život - Amy Newmark, Claire Cook, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život - Amy Newmark, Claire Cook.

Kupte knihu Slepačia polievka pre dušu Nájdi svoje štastie (Jack Canfield; Marc Victor Hansen; Ann Newmarková) s 21 % slevou za 211 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY