Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život

Interdrought2020.com Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život Image
Trávit čas knihou Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ak máte pocit, že ste sa v živote zasekli, ak plačete nad kartami, ktoré vám rozdal osud, a ukazujete prstom na každého okrem seba, potom je táto kniha práve pre vás. Nielenže prestanete pociťovať osamelosť, hoc ste obklopení ľuďmi, ale nájdete motiváciu, ktorú potrebujete na to, aby ste si začali postupne budovať lepší život.Tak na čo ešte čakáte? Užite si to! V knihe nájdete 101 skutočných príbehov o tom, ako sa prestať vyhovárať a konečne uskutočniť zmenu, ako sa pritom riadiť srdcom, nezabúdať na tých, ktorých milujeme najviac, dať konečne svoje zdravie a kondíciu na prvé miesto, rozumne riskovať, nájsť nový zmysel svojho života, prekonať nepriazeň osudu a zmeniť svoj postoj.

NÁZEV SOUBORU: Slepačia polievka pre dušu: Naštartuj svoj život.pdf

AUTOR: Claire Cook

ISBN: 9788081092800

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Slepačia polievka pre dušu Naštartuj svoj život. 101 skutočných príbehov o tom, ako znova nájsť v živote radosť a šťastie . Autor: Amy Newmark; Claire Cook Vydavateľstvo: Eastone 2015 EAN: 9788081092800 Ak máte pocit, že ste sa v živote zasekli, ak plačete nad kartami, ktoré vám rozdal osud, a ukazujete prstom na každého okrem seba, potom je táto kniha práve pre vás.

Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY