Park KERTA

Interdrought2020.com Park KERTA Image
Trávit čas knihou Park KERTA! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Park KERTA a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zišiel som dole k vode, obzeral som sa všetkými smermi, ale nikde som nič nevidel. Tak som sa pomalým krokom vybral naspäť po kamenných schodoch. Vtom som za mojím chrbtom začul šplechnutie, akoby niečo skočilo do vody. Otočil som sa, ale videl som len tmavú vodu. Keď som kráčal Kertou, mal som v hlave výčitky a želanie zároveň. Počul som Jorkov smiech v korunách stromov pri šumení jarného vetra. Videl som ho, ako na mňa vykukuje spoza veľkých stromov. Videl som ho, ako sa skrýva v kríkoch a snaží sa napodobňovať psí brechot. Videl som ho bežať krížom cez park raketovou rýchlosťou. Zdalo sa mi, ako ide ku mne a smeje sa cez tie malé ostré zuby. Videl som ho len v spomienkach.

NÁZEV SOUBORU: Park KERTA.pdf

AUTOR: Brandon McYntire

ISBN: 9788057006534

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

See 1 photo from 2 visitors to Kerta. Foursquare uses cookies to provide you with an optimal experience, to personalize ads that you may see, and to help advertisers measure the results of their ad campaigns.

At the klia2 airport, 6,490 covered parking bays - 5,690 car bays and 800 motorcycle bays are available for the motorists. In addition, 52 disabled-friendly driver parking bays have been reserved at every car park level at both Block A and B. The parking facility at the klia2 is attached to the integrated complex, [email protected] mall, so it is ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY