Poselství slaměného klobouku

Interdrought2020.com Poselství slaměného klobouku Image
Trávit čas knihou Poselství slaměného klobouku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poselství slaměného klobouku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cesta panenským pralesem peruánské Amazonie, setkání se šamanem, nocování u porodní báby.Majestátní Andy a magické Machu Picchu. Tisíce kilometrů po dálniciBolivijský venkov, chilské a argentinské vinice. Paraguayská pohostinnost. Ilegální přechod hranic. Největší vodopády světa, karneval v Riu. New York. Stoletá swingová legenda New Orleans. České vesničky v Texasu, slavnost polky.To vše a ještě mnohem více v Knize Druhé. MgA. Darina Ničová, DiS. (*6. 2. 1981) Vystudovala Tvůrčí psaní u Jiřího Stránského na Škvoreckého Literární akademii a herectví na VOŠ herecké u Niny Divíškové, Pavla Kheka a Radima Vizváry. Dcera Atomové lady Divadla v Dlouhé a Pepy Vaňka z Hampuše. Milovnice jazzu, astropsychologie, podzimních barev a impressionismu. Vášnivá degustátorka hořké čokolády, Chardonnay a Tullamore Dew.

NÁZEV SOUBORU: Poselství slaměného klobouku.pdf

AUTOR: Darina Ničová

ISBN: 9788086930633

VELIKOST SOUBORU: 3,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Poselství slaměného klobouku - Darina Ničová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Poselství slaměného klobouku - Darina Ničová.

Poselství slaměného klobouku 2014; Poselství slaměného klobouku_Kniha druhá-Amerika 2015; Kniha Poselství slaměného klobouku je v. Přečtených: 2x: Nápověda - Podmínky užit ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY