České královny

Interdrought2020.com České královny Image
Trávit čas knihou České královny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu České královny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha České královny představuje činy a životy osob, které se významně zapsaly nejen do českých dějin.České královny pocházely téměř z celé Evropy, ze všech významných panovnických rodů. Do země uprostřed Čech přicházely s hlavním úkolem, dát manželovi a celé zemi dědice. I když se s tímto úkolem vyrovnávaly rozdílným způsobem, značná část z nich sehrála významnou úlohu v dějinách českého státu.Skvělá kniha pro celou rodinu i školní výuku.

NÁZEV SOUBORU: České královny.pdf

AUTOR: Jiří Fidler

ISBN: 9788025312728

VELIKOST SOUBORU: 1,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stala se tak zřejmě jeho první obětí šlechtického původu, Koronaviru podlehla ve svém sídle v Paříži. Marie Tereza Tereza se nikdy nevdala a neměla děti. Byla neteří poslední české královny Zity Bourbonsko-Parmské (*1892 † 1989), manželky rakouského císaře a českého krále Karla I. (III.) (*17.8.1887 † 1.4.1922),

České články (ANL) Prvotisky, staré tisky a mapy (STT) Knihovnická literatura (KKL) Katalog Slovanské knihovny (SLK) Česká národní bibliografie (ČNB) Novinky České národní bibliografie; Ohlášené knihy a hudebniny (ISN) Ohlášené e-knihy; Adresář nakladatelů (NAK) Národní autority (AUT) Knihovnická terminologie (TDKIV)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY