100 a jeden nápad na originální tričko

Interdrought2020.com 100 a jeden nápad na originální tričko Image
Trávit čas knihou 100 a jeden nápad na originální tričko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 100 a jeden nápad na originální tričko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Patříte-li k těm, kteří se v oblékání rádi liší od ostatních, nabízí vám autorka této publikace více než sto nápadů na vytvoření originálního trička pomocí různých technik jako je bělení textilu, práce s barvami na hedvábí a na textil, obtiskování, malování, nanášení přes šablony, textilní aplikace, prostřihování, různé druhy batikování, využití snímatelných a také slunečních barev na textil. V závěru knihy nechybí hotové šablony, které stačí jen přenést a začít tvořit. Motivy a vzory, které s touto knihou objevíte můžete samozřejmě dále rozvíjet a pořídit si tak nejen zajímavé tričko, ale i další kousky do vašeho šatníku.

NÁZEV SOUBORU: 100 a jeden nápad na originální tričko.pdf

AUTOR: Monika Brýdová

ISBN: 8025106748

VELIKOST SOUBORU: 5,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

100 a 1 nápad na originální tričko. Brýdová, Monika. Vydání: CP Books 2005 | Jazyk: čeština | Signatura: C 4167. Příručka plná inspirace k vytváření originálních vzorů a ozdob různými technikami na oděvech, zejména na tričkách.

V publikaci zkušené autorky a lektorky naleznete 100 způsobů jak si z obyčejného trička vytvořit neobyčejné a jedinečné. Různé textilní techniky i využití rozmanitých materiálů vás budou inspirovat k obohacení šatníku, ale jistě je využijete napříkla

SOUVISEJÍCÍ KNIHY