Lucifer junior

Interdrought2020.com Lucifer junior Image
Trávit čas knihou Lucifer junior! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lucifer junior a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Lucifer starší zmizel a není po něm ani stopy! Strýček Gabriel ale sám vedení pekla nezvládne. Když se zjistí, že se Lucifer objevil ve Francii, vydává se ho Lucin - tedy Lucifer junior - se svými přáteli hledat. Cestou je ale pronásledují tajemné neznámé bytosti… Jenže Lucin se svého pekelného úkolu jen tak snadno nevzdá!

NÁZEV SOUBORU: Lucifer junior.pdf

AUTOR: Jochen Till

ISBN: 9788075411730

VELIKOST SOUBORU: 10,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Lucifer junior 3 - Do pekla a zpátky - Jochen Till, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lucifer junior 3 - Do pekla a zpátky - Jochen Till.

Lucifer junior není nikdo jiný než syn ďábla. Žije v pekle (kde jinde?) a jednou byl měl převzít taťkův ,,podnik". Smůla je, že taťka si myslí, že Lucin je na takovou práci moc hodný. A tak ho pošle na zkušenou na zem, mezi lidi. Protože kde jinde by se prosím pěkně měl naučit být zlý, když ne mezi lidmi?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY