Jak přežít ve službách církve

Interdrought2020.com Jak přežít ve službách církve Image
Jak přežít ve službách církve je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nick Cuthbert. Přečtěte si s námi knihu Jak přežít ve službách církve na interdrought2020.com
Autor nabízí své zkušenosti z více než třiceti let vlastní služby vedení v církvi, ale i postřehy ze služby jiných a z poradenství těm, kdo v církvi nesou zodpovědnost. Postupně prochází jednotlivé oblasti veřejného i soukromého života duchovních, pastorů a dalších vedoucích v církevních službách. Upozorňuje na skrytá úskalí této služby a na zdroje specifických problémů vedoucích. Na příkladech ze života i za pomoci odborné literatury radí, jak se svízelných situací vyvarovat, a pokud už nastanou, jak je konstruktivně řešit. Cílem pro něj není jen holé přežití, ale plodná služba, při níž i sám vedoucí v církvi duchovně i lidsky zraje, ba dokonce vzkvétá.Nick Cuthbert začínal před mnoha lety jako úspěšný vedoucí křesťanské mládeže, nyní je už několik desetiletí pastorem velkého a živého sboru v Birminghamu zvaného Riverside Church, který založil. S týmem Lead Academy se už léta věnuje právě formaci vedoucích v různých církvích. Je mezinárodně uznávaným přednášejícím a autorem několika knih. Jeho kniha Jak přežít ve službách církve se záhy po vyjití stala v Anglii bestsellerem.

NÁZEV SOUBORU: Jak přežít ve službách církve.pdf

AUTOR: Nick Cuthbert

ISBN: 9788071956174

VELIKOST SOUBORU: 8,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak přežít ve službách církve za 199 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz

Srovnání cen Jak přežít ve službách církve. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 86 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY