Strážci galaxie 2: Noví Strážci

Interdrought2020.com Strážci galaxie 2: Noví Strážci Image
Trávit čas knihou Strážci galaxie 2: Noví Strážci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Strážci galaxie 2: Noví Strážci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Peter Quill se vrací do týmu! Co to ale znamená pro Kitty Prydeovou? Je marvelovský vesmír dost veliký pro dva Star-Lordy? To zjistíte, když se Strážci rozhodnou postavit na odpor novému galaktickému řádu. Thingovi se možná stýská po některých pozemských věcech, ale uznává, že i pobyt ve vesmíru má své výhody. Dá se v něm například útočit pádem z oběžné dráhy! Venom a Groot mají zase plné spáry a větve boje se skrully – a všichni víme, že když Bendis píše o skrullech, nevzejde z toho nic dobrého! Dva nejnebezpečnější válečníci galaxie, Gamora a Drax, pro změnu přenesou boj na území Badoonů. A čeká nás dramatický návrat jedné postavy! Strážci jsou sice hledaní po celé galaxii, ale stráží pořád stejně úspěšně! V této knize najdete sešity Guardians of the Galaxy (2015) č. 6–10 z pera Briana Michaela Bendise, na kterých se kresebně podíleli Valerio Schiti a Richard Isanove.

NÁZEV SOUBORU: Strážci galaxie 2: Noví Strážci.pdf

AUTOR: Michael Brian Bendis

ISBN: 9788074498312

VELIKOST SOUBORU: 6,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Strážci galaxie - Noví Strážci 2: Hledání Brian M. Bendis Vydání: Crew , 2020 • brožovaná vazba • 136 stran

Strážci galaxie 1 - Kosmičtí Avengers Strážci galaxie 2 - Angela Strážci galaxie 3 - Rozpad Strážců Strážci galaxie 4 - Prvotní hřích Strážci galaxie: Noví Strážci 1 - Císař Quill

SOUVISEJÍCÍ KNIHY