K majáku

Interdrought2020.com K majáku Image
K majáku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Virginia Woolf. Přečtěte si s námi knihu K majáku na interdrought2020.com
Román vyšel poprvé r. 1927 a brzy se zařadil se mezi nejlepší anglicky psané romány 20. století. Jedná se o dílo obsahující nejvíc autobiografických prvků, Woolfová se v něm pokusila vyrovnat se vztahem k rodičům a nastínit i jejich vzájemný vztah. Je to také kniha zabývající se různými fázemi dětství a mládí, a hlavně problémy spojenými s tvůrčí prací a možností či nemožností poznání lidí i světa kolem nás.

NÁZEV SOUBORU: K majáku.pdf

AUTOR: Virginia Woolf

ISBN: 9788020714459

VELIKOST SOUBORU: 5,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Plavecké centrum u majáku jsme pro Vás vybudovali v roce 2009 dle pravidel a podmínek platné legislativy (vyhláška MZ ČR č.238/2011 Sb. stanovující hygienické požadavky na koupaliště ve znění pozdějších předpisů) a také dle doporučení KHS Pardubického kraje.

A pak tu máme samozřejmě motiv majáku. Maják jako symbol (zdánlivé) nedosažitelnosti a samoty, kterou trpí postavy i přes to, že jsou spolu, avšak odcizeni společenskou normou, kvůli níž prostor pretvářka a nikoli upřímnost.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY