ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog

Interdrought2020.com ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog Image
Trávit čas knihou ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Marie Zimmermannové je věnována odbornému dílu Josefa Hronka (1890–1954), řádného profesora katechetiky a pedagogiky na Cyrilometodějské bohoslovecké fakultě v Praze. Kromě biografie podává zevrubný přehled Hronkova díla a seznamuje s oborovým kontextem, v němž působil. Jádrem monografie je tematická analýza Hronkova katecheticko-pedagogického díla a jeho zhodnocení vzhledem ke stavu soudobé teologie i pracím Hronkových souputníků. Ukazuje Hronka jako výraznou vědeckou osobnost, jejíž dílo bylo dosud neprávem opomíjeno. Knihu doplňují rozsáhlé přílohy.

NÁZEV SOUBORU: ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog.pdf

AUTOR: Marie Zimmermannová

ISBN: 9788024629629

VELIKOST SOUBORU: 6,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog - Marie Zimmermannová . Kniha Marie Zimmermannové je věnována odbornému dílu Josefa Hronka (1890-1954), řádného profesora katechetiky a pedagogiky na Cyrilometodějské bohoslovecké fakultě v Praze.

ThDr. Josef Hronek jako katechetik a pedagog Zimmermannová, Marie Cena: 252 Kč Vývoj katechetiky v českých zemích v letech 1920-1994 Zimmermannová, Marie Cena: 254 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY