Dalmatin

Interdrought2020.com Dalmatin Image
Trávit čas knihou Dalmatin! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dalmatin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Svým veselým tečkováním je dalmatin nápadný už zdálky. Je psem pro sportovní rodiny, protože běhání je jeho velkou vášní. Katharina Schleglová-Koflerová vám zodpoví 10 nejčastějších dotazů k chovu dalmatinů. A navíc přidá podrobný program pro zaměstnání, plán výživy s důležitými pravidly krmení. Svět dalmatinů na více než 90 barevných fotografiích a kresbách.

NÁZEV SOUBORU: Dalmatin.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072361422

VELIKOST SOUBORU: 9,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Chovatelská stanice . DANARNY. narozeno: 2 psi a 5 fen. dne: 06.05.2020. k odběru: od 25.06.2020. matka: Helen Danarny. otec: Amat Victoria Curam Veniamin

Jaspis dalmatin tromlovaný Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY